โพลล์

ฟังผลงานเพลงของสาวๆ ที่เริ่มนำมาโปรโมตกันทาง NN-Radio แล้ว พี่น้องโดนเพลงไหนมากที่สุดครับผม

เสียงจากอิสาน
BB
อยากเรียกเธอว่าที่รัก
ขอเวลาทำใจ
ในหมากแต้
ผู้รับกรรมคือน้ำตา
ปิดบัญชี อีจอบไหล
คนปั้นดาว
เรื่องจิ๊บ จิ๊บ
ผู้มาจากดิน
ลูกสาวแม่ย่า
สาวสวนยาง
อื่นๆ โปรดระบุชื่อเพลงตอบมาให้รู้นำแหน่เด้อ

โดนเพลงไหนกันบ้างเอ่ย กับผลงานชุดใหม่ของสาวๆ ที่เริ่มโปรโมตแล้ว

• 50 ตอบ
  • 18671 อ่าน

พี่น้องผมได้ฟังเพลงใหม่ของสาวๆ ในวงกันแล้วชอบเพลงใหนกันบ้างเชิญโหวต

บ่ได้จัดตั้งขึ้นเพื่อการแข่งขัน แต่อยากทราบว่าพี่น้องเฮามักเพลงแบบใด๋ แนวใด๋

และหากิจกรรมเฮ็ดร่วมกันระหว่ารอหมอลำเปิดวงเด้อครับพี่น้อง

หลงบอกว่าเป็นเพลงของผู้ใด๋ แหน่ แต่พี่น้องเฮาคงพอสิรู้กันบ้างเนาะว่าแต่ละเพลงที่คัดสรรมาให้ได้โหวตกันนี้ เป็นเพลงของผู้ใด๋ แม่นบ่ครับ

แม่นนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนน น่านว่าแล้วต้องรู้จักกันอยู่แล้ว แฟนพันธุ์แท้กันทุกท่านนี่เนาะ

*

ออฟไลน์ อ้ายทิดสันต์

• 745
  • บ่าวเวชสถิติ มักม่วน
โหวดหลายๆ เพลงได้บ่ครับพี่

ม่วนหลายเพลงอยู่ ครับ

สันต์เอ๊ย อ้ายมักหลายเพลงคือกัน แต่ว่าอยากรู้ว่าเพลงใด๋โดนที่สุดหนาพี่น้อง ที่คัดมานี่กะคึดว่าน่าสิโดนอย่างหลาย แต่เพลงที่ยังเด็ด เด็ด กะมีอีกหลายเช่นกันว่าบ่ เหอะ เหอะ

ส่วนถ้าสิโหวตหลายเพลงได้บ่ อันนี้บ่ทราบได้ ต้องถาม ผู้ใหญ่บ้าน ว่าเฮ็ดได้หรือบ่ครับผม

*

ออฟไลน์ บ่าวปั๊ก

• 549
  • สาวกเสียงอิสานล้านเปอร์เซ็นต์
    • MSN Messenger - park_banchuek@hotmail.com
มักสู่เพลงหล่ะครับ

เลือกบ่ถืก
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: กันยายน 17, 2010, 09:40:11 PM โดย บ่าวปั๊ก »

*

ออฟไลน์ มาริโอ้ เสียงอิสาน

• มาริโอ้ เมืองอุบล
  • 326
  • รักเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - athichon-yoko@hotmail.com
มีแต่เพลงม่วนๆเบิดสูเพลงครับ เลือกบ่ถืก  อิอิ

ชอบที่สุดชอบเพลง ตำนานแม่นกครับ ของแม่นกน้อย  เนื้อหาดีมากครับ

ชอบทุกเพลงเลยค่ะ

*

ออฟไลน์ อ้ายทิดสันต์

• 745
  • บ่าวเวชสถิติ มักม่วน

สันต์เอ๊ย อ้ายมักหลายเพลงคือกัน แต่ว่าอยากรู้ว่าเพลงใด๋โดนที่สุดหนาพี่น้อง ที่คัดมานี่กะคึดว่าน่าสิโดนอย่างหลาย แต่เพลงที่ยังเด็ด เด็ด กะมีอีกหลายเช่นกันว่าบ่ เหอะ เหอะ

ส่วนถ้าสิโหวตหลายเพลงได้บ่ อันนี้บ่ทราบได้ ต้องถาม ผู้ใหญ่บ้าน ว่าเฮ็ดได้หรือบ่ครับผม

แม่นพี่มง ทำใจลำบากอิหลี

เพลงนั้นกะม่วน เพลงนี้กะโดน

ปีนี้มาแฮงอิหลี

ได่บ่น้อ ท่านผู่ใหญ่บ้าน

ขั่นสิโหวดหลายๆ เพลง อิอิ

*

ออฟไลน์ OoaeoO

• น้องเอ สารคาม
  • **
  • 72
  • ◕‿◕ อยากเรียกเธอว่าที่รัก ◕‿◕
ชอบทุกเพลงเลยค่ะ  โหวตไม่ถูกเลยอ่ะ 
 e86 e86 e86 e86

อ้ายมง....มีถูกทุกข้อบ่จร้า...อิอิ.

เลือกบ่ถืก

*

ออฟไลน์ fanclub

• 110
  • ขอเพียงสบตา
    • MSN Messenger - romsri_1980@hotmail.com
มีแต่เพลง โดน ๆๆ พี่น้อง

ม่วนหลาย ๆๆๆ

หน้าฮ้านปีนี้ต้องม่วนอย่างนั่งบ่ได้แน่ ๆๆๆ

*

ออฟไลน์ สาวครูสกลนคร

• ขอเวลาทำใจ...เด้อจ้า
  • 1,643
  • ชีวิตฉันชีวิตนี้..."ขาดเธอ...ขาดใจ"
ขอเวลาทำใจจ้า
โดนสุด สุด
 e106 e106 e106

*

ออฟไลน์ นู๋แบมลูกสาวหล่าเป็นตาฮัก (รักพี่รุ้งจัง)

• นู๋แบม
  • *
  • 29
  • รักเสียงอิสานตลอดไป
    • MSN Messenger - Darunee_taew@hotmail.com
ชอบทุกเพลงเลยค่ะ  สนุกมาก  e24   e105   e13

*

ออฟไลน์ สาวขาเสิ่น

• "เจ็บจังๆที่กลางใจ"
  • 566
  • @คนของเขาแต่เฮาคิดฮอด@
    • MSN Messenger - hart-health@hotmail.com
ชอบทุกเพลง เลือกบ่ถืกคือกัน อิอิ

*

ออฟไลน์ nontal

• **
  • 62
  • ร้ากกกแม่เย็นที่สูดด
แม่นๆๆจ้ามีแต่เพลงม่วนๆๆ e105 e105

รับทำเว็บ สมุทรปราการ