พี่น้องเข้าสู่บ้านหลังใหม่แล้วมาตั้งบอร์ดแนะนำโตเองเด้อ เริ่มที่เจ้าของก่อนหมู่

• 71 ตอบ
  • 18382 อ่าน

*

ออฟไลน์ น้องนาโน

• **
  • 67
  • @คนติ้งต่องมักม่วน@
    • MSN Messenger - na_na_3@windowslive.com

*

ออฟไลน์ ?:*´BankDekBc`*:?

• **
  • 92
  • จงก้าวเดินต่อไป อย่างมีสติทุกๆก้าว
แวะมาทักทายเด้ออ้าย...จั่งได๋กะมวนคือเก่าละเฮา..อิอิ  e88

มื้ออื่นเดินทางไปบ้านพักเสียงอิสานเบาะนิ  ใส่เสื้อแฟนคลับไปนำเด้อ กับเอาภาพมาฝากหลาย ๆ ฝากความคิดฮอดคิดถึงผู้สาวนำแหน่   e45

ฮ้วยเพิ่มแต่มาเห็นข้อควม กะเดินทางมาฮอด กทม. เป็นที่เรียบร้อยแล้ว รูปภาพถ่ายมาหลายเติบครับท่าน แต่สิโพสให้เบิ่งแต่ส่วนที่ให้เบิ่งได้เด้อ

ส่วนที่ข้าเจ้าให้เก็บเป็นควมลับก่อน สิบ่โพสให้เบิ่ง สิเก็บไว้เบิ่งผู้เดียว

ผู้ใหญ่บ้าน แม่นกบอกว่าหลังจากเผิ่นกลับมาจากเล่นคอนเสิร์ตที่เชียงใหม่ ลาวสิโทรนำให้ตาเฮาไปถ่ายรูปศิลปินรุ่นใหม่ ลูกนกน้อย มาโพสลงเวปนำพี่น้อง

เผิ่นบอกว่าซอยกัน เฮากะซอยทางนี้ หนา เดี๋ยวเผิ่นสิโทรมาบอกอีกเทื่อดอกว่ามื่อใด๋

ยินดีที่ได้รู้จักนะคับ

ยินดีครับพี่น้องผม

แวะมาทักทายเด้ออ้าย...จั่งได๋กะมวนคือเก่าละเฮา..อิอิ  e88

ว่าไงน้อง ใสว่าสิจอบเบิ่งสื่อ คือสิบ่ได้เข้ามาดอก บ่มีเวลา ยากนำงานว่าสั้น โอ๊ยนอ.....

บาดทีนี่คือจั่งได้เข้ามาละบาดนิ เหอะ เหอะ ยินดีต้อนรับครับผ้มมมมมมมมมมมมมมมม

*

ออฟไลน์ มาริโอ้ เสียงอิสาน

• มาริโอ้ เมืองอุบล
  • 326
  • รักเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - athichon-yoko@hotmail.com
ทักทายเด้อครับอ้าย e59

ครับพี่น้อง ทัก ทาย รูปที่ส่งไปให้ไม่รู้ว่าได้รับแล้วหรือยังน้อ

มิดจั๊ด..............บ่มีสัญญาณตอบรับจากหมายเลขที่ท่านเรียก

ได้แล้วครับ.....ขอบคุณหลายๆเด้อครับ

*

ออฟไลน์ jaypub

• *
  • 314
เป็นได๋ ไทบ้านหนิ ค่อยอยู่ อยู่บ่ ฝนตกดุฮ้าย หนหวย  e71

เป็นได๋ ไทบ้านหนิ ค่อยอยู่ อยู่บ่ ฝนตกดุฮ้าย หนหวย  e71

สบายดีพี่น้องผม ยามใด๋สิได้ไปท่องราตรีบาดนิ พี่น้อง ถ่ามาโดนแล้วเด้อ

*

ออฟไลน์ น้องหล่าตาหยืด

• **
  • 53
  • ถืกแต่เผิ่นนั่นล่ะ ชนะแต่เผิ่นเนาะสู ความผิดยัดเยียดให้แต่"กู"

*

ออฟไลน์ นู๋เบีย จุ๊จุ๊

• (^v^)ระหว่างเทพธิดาในฝันกับนางมารร้ายของจริง(^W^)
  • 133
  • T_Tผู้รับกรรมคือน้ำตา!!!!!!!!!!!!!
    • MSN Messenger - lovelovechinjung@hotmail.com

หวัดดีจ๊าอ้ายมง  e59

สวัสดีคือกัน ครับน้องฝน อีก ฝน หลงหน้าหลงหลังแล้วเด้อ บาดนิจั๊กฝนใด๋เป็นฝนใด๋

e45 e45 e45 e45 e45 e45 e45

สวัสดีครับ น้องเบียร์ผู้น่ารักกกกกกกกกกกกกกกกกก

สวดเดียดคับ

ท่านนานยก

ออบอตอ

e42 e42

สวดเดียดคับ

ท่านนานยก

ออบอตอ

e42 e42

อีหยังสวดเดียด

บ่ได้ฉลาดปานใด๋เด้อพี่น้องสิได้ฮู้เหมิดคู่อย่าง

อ้ายบ่แม่นพระเอก สิได้เพอร์เฟคไปเหมิดสุอย่าง

*

ออฟไลน์ LAW YER

• ผลงานประทับใจ ยิ่งใหญ่อลังการ สืบสานวัฒนธรรมประจำภาค จากเราทีมงานเสียงอิสาน
  • 220
  • YER THE COCKFIGHTER มือกลองไม่มีวันตาย
ปิ้งไก่ไม้มะดันห้วยทับทันของอ้าย เจอปิ้งไก่กันทรารมย์ของผมจั๊กหน่อยบ่ครับ ว่าแต่ว่า รูปที่ไปบ้านตองห้ามานั่น เอามาลงล่ะบ้อครับ อยากเบิ่งละได๋อ้าย จะแม่นเพิ่นลีลาตั่ว

รับทำเว็บ สมุทรปราการ