ถึงแฟนคลับทุกท่าน น้องวิฝากมา พี่น้องผมว่าไง งานใหญ่มากกกกก วันนี้ ฟรีอีกต่างหาก

• 6 ตอบ
  • 3593 อ่าน

ช่วยด้วยๆ!!!แฟนคลับทุกคนคืนนี้แสดงที่ อ.บ.ต จ.ประทุมธานี มีงานใหญ่มากๆ เท่าสนามหลวงเลย วงดนตรีหลายเวทีมาก ทุกเวทีตั้งใจ ขน มาประชันกันโดยเฉพาะ แถมเวทีเรา ติดค่าย แกรมมี่ด้วย คืนนี้ต้องการกำลังใจมากๆๆๆ และต้องมาให้ได้ ไม่งั้นงานนี้มี น้อยส์ใจ ค่ะ ที่รักทุกคน. ToT!!

ขออนุญาตน้องวิมาประชาสัมพันธ์ต่อครับผม

เอ๊าบาดนิ แฟนคลับเฮา สิว่าจังใด๋บาดนิ ยามแลง เจอลูกอ้อนเข้าไปแบบนี้
[/size][/b]

*

ออฟไลน์ noi

• *
  • 26
  • ฮักเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - nakachan_japan@hotmail.com
น้องอยากไปอยู่จ้า แต่ว่าเฮ็ดงาน ส่งกำลังใจไปแทนแล้วกัน เสียงอิสาน สู้ๆจ้า

e13 e13 e13

สงสัยสิบ่ได้ไปอีกซะแล้ว รอเบิ่งอยูพระราม 2 ละกันลูกพี่

*

ออฟไลน์ homerun

• 549
  • ชีวิตดนตรี ชีวีเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - home16620@hotmail.com
โอ้วๆ สุดๆๆเลยๆๆ เวที แกรมมี่ยุข้างเสียงอิสานเลยๆๆ

ตกลง นายก อบต. ไปครับผม ไผไปเจอกัน

ไผบ่ได้ไปท่าเบิ่งรูป เดี๋ยวสิโพสมาแบ่งสุเบิ่ง

มื้อนิสิไปหาแว๊บเบิ่งประถมอยู่พระราม 2 ซั่นดอก

*

ออฟไลน์ สาวขาเสิ่น

• "เจ็บจังๆที่กลางใจ"
  • 566
  • @คนของเขาแต่เฮาคิดฮอด@
    • MSN Messenger - hart-health@hotmail.com
อยากไปนำยุแต่บ่รู้สิกลับจั่งได๋ไกลฮ้าย คือสิบ่ได้ไปนำดอก

รับทำเว็บ สมุทรปราการ