พี่น้องทางอุบล พ้อกันหน้าฮ้าน 29 ธันวา สนามศาลากลาง จ.อุบล ม่วนๆกันครับ

• 23 ตอบ
  • 8363 อ่าน

*

ออฟไลน์ homerun

• 549
  • ชีวิตดนตรี ชีวีเสียงอิสาน
    • MSN Messenger - home16620@hotmail.com
พี่น้องทางอุบล พ้อกันหน้าฮ้าน 29 ธันวา สนามศาลากลาง จ.อุบล ม่วนๆกันครับ

*

• 549
    • MSN Messenger - home16620@hotmail.com
ไผไปก่อน กะปูสาด ไว้เผื่อแหน่เด้อๆ

*

ออฟไลน์ ลูกปัด

• 174
  • ลูกสาวกกของอีพ่อ....

*

ออฟไลน์ บ่าวปั๊ก

• 549
  • สาวกเสียงอิสานล้านเปอร์เซ็นต์
    • MSN Messenger - park_banchuek@hotmail.com
เก็บภาพมาฝากอ้ายแหน่เด้อครับ

มีงานด่วน ต้องรีบกลับบ้านพอดี

*

ออฟไลน์ นู่เก้าลูกสาวแม่เย็น***

• .ฉันไม่เคยลืมเธอ.
  • 206
  • .คิดถึงเธอเสมอรักเธอตลอด.
จ้าๆพ้อกันเดด้อ...แฟนคลับทางอุบล...

*

• 549
จ้าๆพ้อกันเดด้อ...แฟนคลับทางอุบล...

พ้อๆๆๆกันคับ

*

• 549
เก็บภาพมาฝากอ้ายแหน่เด้อครับ

มีงานด่วน ต้องรีบกลับบ้านพอดี

อ้าว คือว่าซั้นน้อ บาดนิ แล้วมะแลง ยุสีเกด ไปบ่อ้าย

*

ออฟไลน์ LAW YER

• ผลงานประทับใจ ยิ่งใหญ่อลังการ สืบสานวัฒนธรรมประจำภาค จากเราทีมงานเสียงอิสาน
  • 220
  • YER THE COCKFIGHTER มือกลองไม่มีวันตาย
ในใจอีหลีแล้ว ข่อนสิแจ้งมื้ออื่น อ้ายอยากไปลัดเบิ่งขบวนคาราวานรถเสียงอิสานแล่นเข้ามาอุบลพุ่นได๋
(ถนนที่รถเสียงอิสานสิแล่นมาอุบล กะทางเมือกันทรารมย์บ้านอ้ายนั่นล่ะ) เพราะว่าเป็นภาพที่อ้ายบ่เคยเห็นเลย
มื้ออยู่ม.อ้ายกะไปเบิ่งบ่ทัน เพราะว่าต้องอ่านหนังสือสอบ แล้วรถกะมาฮอดไวเอาเหลือ
(มื้อนั่นมีสอบตอนบ่ายสามโมง แต่ปานนั้นสี่โมงเซ้ากะยังมีหน้าไปนั่งเบิ่งเขาตั้งฮ่านอยู่ดอกว้า 555+)
เห็นแต่ในภาพที่อ้างมงลาวถ่ายมา ขนาดในภาพถ่ายยังซ่ำนี่ ของจริงสิอลังการส่ำได๋
แต่ว่าย่านก๋าเวลาบ่ถืก เพราะว่างานอยู่ศรี'เกษมื้อแลงคึสิเล่นบ่ซอดแจ้ง
เพราะสถานที่ราชการเพิ่นให้เล่นได้บ่เกินตีสาม(เท่าที่เคยเห็นมา)
บ่านหนิ ศรี'เกษกะอยู่ใกล้ๆกับอุบลหนึ่ง เบิ่งซงคึสิมาฮอดอุบลตั้งแต่บ่ทันแจ้งพุ่นล่ะคือ
คันสิให้อ้ายไปนั่งถ่าเบิ่งรถตั้งแต่ตีสาม มันกะจั่งได๋อยู่ (หนาวปานนี้ 555+)
เอาเป็นว่ามื้ออื่นหน้าฮ่านนำกันแล้วกันครับ
ปล.มื้อแลงบ่ได้ไป ถ่าเบิ่งมื้ออื่นเทื่อเดียวแล้วกัน ครับผม

e48 e48 e48 e48

*

• 549
ในใจอีหลีแล้ว ข่อนสิแจ้งมื้ออื่น อ้ายอยากไปลัดเบิ่งขบวนคาราวานรถเสียงอิสานแล่นเข้ามาอุบลพุ่นได๋
(ถนนที่รถเสียงอิสานสิแล่นมาอุบล กะทางเมือกันทรารมย์บ้านอ้ายนั่นล่ะ) เพราะว่าเป็นภาพที่อ้ายบ่เคยเห็นเลย
มื้ออยู่ม.อ้ายกะไปเบิ่งบ่ทัน เพราะว่าต้องอ่านหนังสือสอบ แล้วรถกะมาฮอดไวเอาเหลือ
(มื้อนั่นมีสอบตอนบ่ายสามโมง แต่ปานนั้นสี่โมงเซ้ากะยังมีหน้าไปนั่งเบิ่งเขาตั้งฮ่านอยู่ดอกว้า 555+)
เห็นแต่ในภาพที่อ้างมงลาวถ่ายมา ขนาดในภาพถ่ายยังซ่ำนี่ ของจริงสิอลังการส่ำได๋
แต่ว่าย่านก๋าเวลาบ่ถืก เพราะว่างานอยู่ศรี'เกษมื้อแลงคึสิเล่นบ่ซอดแจ้ง
เพราะสถานที่ราชการเพิ่นให้เล่นได้บ่เกินตีสาม(เท่าที่เคยเห็นมา)
บ่านหนิ ศรี'เกษกะอยู่ใกล้ๆกับอุบลหนึ่ง เบิ่งซงคึสิมาฮอดอุบลตั้งแต่บ่ทันแจ้งพุ่นล่ะคือ
คันสิให้อ้ายไปนั่งถ่าเบิ่งรถตั้งแต่ตีสาม มันกะจั่งได๋อยู่ (หนาวปานนี้ 555+)
เอาเป็นว่ามื้ออื่นหน้าฮ่านนำกันแล้วกันครับ
ปล.มื้อแลงบ่ได้ไป ถ่าเบิ่งมื้ออื่นเทื่อเดียวแล้วกัน ครับผม

e48 e48 e48 e48
คับอ้าย

มื้ออื่นอ้ายไปกับไผคับ จองๆหน้าฮ้านไว้เผื่อน้องนำแหน่เด้อ

*

ออฟไลน์ ลูกชายหล่า

• ~สายใย แฟนคลับ~
  • 3,034
  • เพราะฉันขาดเสียงอิสานบ่ได้นั่นหนา
พ้อกัพ้อกันเด้อคับ ถ้าเห็นผมกะทักแน่ละ คนที่แบกกล้อง นั่นล่ะคับ

*

• 549
พ้อกัพ้อกันเด้อคับ ถ้าเห็นผมกะทักแน่ละ คนที่แบกกล้อง นั่นล่ะคับ

ว่าแต่แบกกล้องอิหยังคับ สิได้ทักถูก

*

ออฟไลน์ ลูกชายหล่า

• ~สายใย แฟนคลับ~
  • 3,034
  • เพราะฉันขาดเสียงอิสานบ่ได้นั่นหนา

ว่าแต่แบกกล้องอิหยังคับ สิได้ทักถูก
พานาโซนิก ลูมิก กะ โซนี คับ 2 กล้อง

*

• 549

พานาโซนิก ลูมิก กะ โซนี คับ 2 กล้อง

คับๆๆ พ้อๆๆกัน

*

ออฟไลน์ Mickey

• ต้านลมด้วยแรงรัก
  • *
  • 356
  • ชมรมหวานใจโฆษกนกจ๋า
    • MSN Messenger - allz_Mickey@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - ไม่เล่น
ป้าดๆไท อุบล ประกาศร่วมพล คือสิเป็นตาม่วนแท้น้อจ้า ^^

เก็บภาพงามๆมาฝากแนเด้อจ้า

รับทำเว็บ สมุทรปราการ