15 เมษายน 54 มานมัสการพระเจ้าใหญ่วัดยางเครือกันนะครับ

• 17 ตอบ
  • 6701 อ่าน

*

ออฟไลน์ boyjitawan

• *
  • 20
  • เหนื่อยจังอยากฟังเสียง.....

มา มา  ม่วนนำกัน หน้าฮ้านหมอลำบ้านเฮา
วันที่ 15 เมษายน 2554 ขอเชิญเพื่อนๆแฟนคลับเสียงอิสานทุกท่าน
มาเที่ยวงาน ฉลองศาลาการเปรียญ และ นมัสการพระเจ้าใหญ่องค์ศักดิ์สิทธ์ เพื่อเป็น สิริมงคล กลางคืนชม   คอนเสริตหมอลำเสียงอิสาน
มากันเยอะๆนะครับ   งานนี้ฟรีครับ

e16

จักได้ไปบ่น๊อนิ เบิ่งสถานการณ์ก่อนละกันเด้อ

*

ออฟไลน์ ลูกชายหล่า

• ~สายใย แฟนคลับ~
  • 3,034
  • เพราะฉันขาดเสียงอิสานบ่ได้นั่นหนา
ม่วนๆเด้อครับเด้อ เก็บภาพบรรยากาศมาฝากแน่เด้อครับ

e117 e117 e117

อยากกลับไปเบิ้งแด้ แต่บ่ได่ไปอย่าลืมเอาภาพบรรยากาศมาฝากเด้อพี่น้อง

*

ออฟไลน์ ?:*´BankDekBc`*:?

• **
  • 92
  • จงก้าวเดินต่อไป อย่างมีสติทุกๆก้าว
ไผฮู้เส้นทาง บอกแหน่เด้อคับ

*

• *
  • 20
ไผฮู้เส้นทาง บอกแหน่เด้อคับ

ถึงอำเภอ สุวรรณภูมิ แล้วกะขี่รถตรงไปทาง ยโสธร บ้านยางเครือห่างจาก สุวรรณภูมิ ประมาณ 7 กิโลครับ บ้านอยู่ปากทางเลยครับ หรือไปบ่ถืกนีเลย 083-5876783 คั่นบ่อเมาก่อนกะสิรับได้อยู่   e45

*

• *
  • 20
อยากกลับไปเบิ้งแด้ แต่บ่ได่ไปอย่าลืมเอาภาพบรรยากาศมาฝากเด้อพี่น้อง
ม่วนๆเด้อครับเด้อ เก็บภาพบรรยากาศมาฝากแน่เด้อครับ

สิได้เบิ่งบ่น้อบัดนิรูป ย้านแต่เมาก่อนนี่แมะฟ้าวกินให้เมาแล้วกะสิฟ่าวเต้นบ่ได้เต้น จั่งได๋กะสิพยายามเต็มที่เพื่อพี่น้องผู้รอคอย 555    e88

*

ออฟไลน์ บ่าวสาเกตนคร

• สายใยแฟนคลับ
  • **
  • 83
  • @อยากเรียกเธอว่าที่รัก@
วัดบ้านยางเครือว่าติ๊...เหอๆๆๆๆ
ข้อยบ่อได้เมือบ้านนั้นแหลวสงกรานต์

เจอกันคับหน้าเวที
ไทสุวันบ้านยางเครือบ่อได๋เบิ่งหลายปีแล้ว
ตั้งแต่ก่อนจ้างเสียงอิสาน10กว่าปี ต่ิอกันมาทุกทุกปี
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: เมษายน 10, 2011, 07:26:12 AM โดย คนมักม่วนชอบดูเสียงอิสาน »

*

ออฟไลน์ ?:*´BankDekBc`*:?

• **
  • 92
  • จงก้าวเดินต่อไป อย่างมีสติทุกๆก้าว
เจอกันคับหน้าเวที
ไทสุวันบ้านยางเครือบ่อได๋เบิ่งหลายปีแล้ว
ตั้งแต่ก่อนจ้างเสียงอิสาน10กว่าปี ต่ิอกันมาทุกทุกปี

สิได้เบิ่งบ่น้อบัดนิรูป ย้านแต่เมาก่อนนี่แมะฟ้าวกินให้เมาแล้วกะสิฟ่าวเต้นบ่ได้เต้น จั่งได๋กะสิพยายามเต็มที่เพื่อพี่น้องผู้รอคอย 555    e88

ไป ไป ไป....

*

ออฟไลน์ Mickey

• ต้านลมด้วยแรงรัก
  • *
  • 356
  • ชมรมหวานใจโฆษกนกจ๋า
    • MSN Messenger - allz_Mickey@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger - ไม่เล่น
วาสิไปยุคือกัน....อิอิ

*

ออฟไลน์ จักรพงษ์ หัดที

• สืบสานตำนานหมอลำ
  • *
  • 9
เจอกันครับ..ผมไปแน่นอน..เจอกันก็ทักกันด้วยน่ะครับ..

*

• *
  • 20
วาสิไปยุคือกัน....อิอิ
เจอกันครับ..ผมไปแน่นอน..เจอกันก็ทักกันด้วยน่ะครับ..

e30 e30 e30       e24 e24 e24

*

• *
  • 20
ดีจัยจังพรุ่งนี้ก็ด้ายดูเสียงอิสานแล้ว   e13 e13 e13

*

ออฟไลน์ mahale

• หนุ่มพองหนีบ
  • 343
  • oh..น้องแอร์น้อยจ้า
สิได้เบิ่งรูปบ่น้อออ

มีใผถ่ายรูปมาฝากบ่ครับ

e16 e16 e16 e16 e16 e16 e16 e16 e16

รับทำเว็บ สมุทรปราการ